• ACG-Nyström Eesti

    E-mail: acgn@acgn.ee

    ACG-Nyström Eesti OÜ
    Järveotsa Tee 50B
    13520 Tallinn
    Eesti

    Asukoht kaardil

    Avatud tööpäevadel
    8.00-16.30
    Lõuna
    12.00-13.00

  • kontaktid

    Juhataja
    Margus Pärn
    +372 50 14 024
    +372 7 151 643
    margus@acgn.ee
    Raamatupidamine
    Silvi Pähn
    +372 7 151 648
    silvi@acgn.ee

    Varuosad, tarvikud,materjalid
    ja Madeira tikkimisniidid
    Agnes Tang
    +372 7 151 640
    +372 56 690 331
    agnes@acgn.ee
    Varuosad, tarvikud, tikkimine,
    õmblusmasinad ja muud seadmed
    Jevgeni Reiman
    +372 50 453 54
    +372 7 151 641
    jevgeni@acgn.ee

    Gerberi seadmed,
    varuosad ja teenindus
    Ivo Lilleleht
    +372 56 263 661
    +372 7 151 644
    ivo@acgn.ee
    Gerber Accumark
    tarkvara tugi ja koolitus
    Riina Freimann
    +372 50 40 926
    +372 7 151 647
    riina@acgn.ee

    Õmblusmasinate remont
    Arvi Polukainen
    +372 7 151 642
    arvi@acgn.ee

    Etikettide ja pesumärkide
    tellimine
    Annika Väljaste
    +372 7 151 645
    etiketid@acgn.ee